Szybki kontakt: +48 607 696 859
 
 
  
 
 
 
 
 


Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
ogólne warunki handlowe

  


      TWOJE KORZYŚCI

sprawdź tutaj

 

       Prezentujemy skrócone warunki przeprowadzenia zakupów za pośrednictwem strony internetowej

 

 

 • Produkty oferowane na naszej stronie internetowej są fabrycznie nowe jak również wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wyprodukowane na terenie naszego kraju lub wprowadzone na rynek polski.

 • Zawartość strony internetowej www.elhurt.opole.pl i podane tam ceny nie są ofertą handlową w świetle rozumienia Kodeksu Cywilnego. Złożenie zamówienia nie oznacza zawarcia umowy a jedynie zgłoszenie chęci zakupu danego towaru.

 • Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań aby opisy znajdujące się w katalogach były zgodne z rzeczywistością. Jednakże zastrzegamy sobie prawo do pomyłek w opublikowanych przez nas opisach i cenach. Nie ponosimy również odpowiedzialności za nagłe zmiany cen i danych technicznych przeprowadzonych przez producentów.

 • Formy płatności to: - Gotówka , karta , pobranie , przedpłata , przelew

 • Zakupiony towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej
   
    
   

     

 • Towar zakupiony zgodnie z zamówieniem nie podlega zwrotowi po upływie 14 dni od daty dostarczenia do klienta.

 • Zwrot zakupionego nieużywanego i nieuszkodzonego towaru można dokonać do 14 dni od daty dostarczenia towaru do klienta.Koszt zwrotu towaru ponosi klient. Zwracany towar powinien znajdować się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu. Do zwracanego towaru powinien być dołączony dowód zakupu faktura lub paragon.

  UWAGA !!!                                                                                             

  PROSIMY O SPRAWDZENIE TOWARU PRZY DOSTARCZENIU PRZEZ KURIERA DO KLIENTA. JEŻELI TOWAR LUB OPAKOWANIE POSIADA CECHY USZKODZENIA LUB NARUSZENIA NALEŻY NIEZWŁOCZNIE SPISAĆ PROTOKÓŁ REKLAMACYJNY W OBECNOŚCI PRZEDSTAWICIELA (KURIERA) FIRMY KURIERSKIEJ KTÓRA DOSTARCZYŁA PRZESYŁKĘ.

 • Wymiana zakupionego towaru odbywa się na koszt kupującego po uprzednim poinformowaniu sprzedającego

 • Towar powyżej kwoty 800zł brutto wysyłamy gratis ,nie dotyczy przesyłek powyżej 30 kg ,których koszt transportu naliczany jest indywidualnie .Standardowy koszt wysyłki przy zakupie poniżej 800 zł brutto do 30 kg to 17,89 zł netto.

 • Sprzedawane przez nas produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski.

 • W razie stwierdzenia uszkodzenia, wadliwości bądź niezgodności zakupionego towaru z fakturą nie wynikających z winy kupującego istnieje możliwość zwrotu zakupionego towaru do 14 dni roboczych od daty jego zakupu. Zwracany towar powinien znajdować się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu. Do zwracanego towaru powinien być dołączony dowód zakupu faktura lub paragon ,list przewozowy. Koszty zwrotu towaru tylko za pośrednictwem firm kurierskich  GLS lub DPD ponosi sprzedający. Poniżej umieszczony jest druk protokołu reklamacyjnego który należy dostarczyć  wraz  z towarem.

 • Zwrot lub reklamacje towaru prosimy wysyłać na adres

  P.H.U. ELHURT 45-073 OPOLE, UL. TOROWA 4
          dane kontaktowe
          biuro@elhurt.opole.pl    tel. 605 403 809

 • Zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U. 133, poz. 833/1997) wszelkie Państwa dane nie będą udostępniane firmom i osobom trzecim.

 • Oferta dotyczy sprzedaży wysyłkowej. W przypadku zakupu towaru bezpośrednio w sklepie w Opolu obowiązują ceny katalogowe ,a rabaty negocjowane są z każdym klientem indywidualnie     

  ZAMÓWIENIA I ZAPYTANIA MOŻNA SKŁADAĆ
  ZA POŚREDNICTWEM:  
           

        TEL. 77 4532194      GSM 607696859          E-MAIL: 
  sklep@elhurt.opole.pl

    FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY

FORMULARZ ZAPYTANIA


 • Chętnie udzielimy również wszelkich odpowiedzi i wyjaśnień związanych z oferowanymi przez nas produktami.

 

 


Załączniki:

 

 


Przedsiębiorstwo
Handlowo-Usługowe Elhurt
Mariusz Przybyłko
ul. Torowa 4, 45-073 Opole
tel. +48 77 45 32 194
NIP 754-138-79-71


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA